سوره آل عمران آیات 66 تا 70

پنج‌شنبه 1 خرداد 1393

به نام خدای بخشنده و بخشایشگر


شما کسانی هستید که درباره آنچه نسبت به آن آگاه بودید، گفتگو و ستیز کردید، چرا درباره آنچه آگاه نیستید، گفتگو می‏کنید؟! و خدا می‏داند، و شما نمیدانید.(۶۶)


ابراهیم نه یهودی بود و نه نصرانی، بلکه موحدی خالص و مسلمان بود، و هرگز از مشرکان نبود.(۶۷)


سزاوارترین مردم به ابراهیم، آنها هستند که از او پیروی کردند، و این پیامبر و کسانی که ایمان آورده ‏اند و خداوند، ولی و سرپرست مؤ منان است.(۶۸)


جمعی از اهل کتاب، دوست داشتند شما را گمراه کنند، آنها گمراه نمی‏کنند مگر خودشان را، و نمیفهمند!(۶۹)ای اهل کتاب! چرا به آیات خدا کافر می شوید، در حالی که گواهی می دهید؟! (۷۰)

برچسب‌ها: سوره آل عمران، جزء سه
نظرات (1)
با سلام

خیلی خوشحالم که در این وبلاگ سوره های قرآن به تریتبه جزء و آیات گذاشته میشود.
ممنون میشم اگر آیه های عربی را هم قبل از معنای بزارید.
اینجا وبلاگ بسیار خوبی است برای پیدا کردن راحت آیات با معانی...ممنون
یاعلی مدد
پاسخ:
سلام . از لطف و پیشنهاد خوبتون ممنونم .
علت اینکه سوره های قرآن به ترتیب جز و آیات نوشته میشه اینه که به ترتیب جز و آیات خونده میشه . قطعا این وبلاگ برای پیدا کردن راحت آیات وبلاگ خوبی هست و با قرار دادن آیات عربی راحت تر هم خواهد شد. اما هدفی که دنبال میکنم خوندن قرآن و درکش به زبان فارسی و فهمیدن آیه هاست ، وبلاگ هم برای من یک تعهد و هدف گذاری هست که روزانه انجامش می دم ، در کنارش کسانی که دلشون میخواد همراهی کنند با خودم شریک کنم ، کامنت های شما که داخلش از خوشحالی و رضایت شما نوشته شده و پیشنهاد های خوبی بهم میده و همراهی ، من رو بی نهایت توی هدفم راضی و مسر میکنه .
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.